W co naprawdę wierzę? (2/3)

Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

W co naprawdę wierzę? (2/3)

18 marca, 2023 @ 7:00 pm - 9:00 pm

To trzecia seria spotkań z cyklu Esencja, tym razem poruszymy temat trzech kluczowych wartości chrześcijańskich, jakimi są wiara, nadzieja i miłość.

Drugie spotkanie poświęcone będzie nadziei, a więc tego, że Coś większego (czym dla osób wierzących jest Bóg) jest dobre, dlatego możemy spodziewać się lepszej przyszłości (zarówno w wymiarze osobistym jak i globalnym).

Spotkanie ma charakter prelekcyjno-dyskusyjny i prowadzone jest przez pastora Konrada Pasikowskiego (autora bloga: sensoholik.com), a format spotkania jest hybrydowy. Dzięki transmisji live na YouTube (kanał Adwentyści Łódź) uczestnicy zdalni mogą nie tylko obejrzeć prelekcję, ale również wyrażać swoje komentarze oraz pytania do prelegenta, korzystając z funkcji czatu. Najciekawsze komentarze i na wszystkie merytoryczne zostaną przedstawione zaraz po zakończeniu wykładu.

Po tej części, uczestnicy stacjonarni są zaproszeni piętro niżej do Herbaciarni na słodki poczęstunek, herbatę i panel dyskusyjny; ta część jest nietransmitowana.

Spotkanie odbędzie się tradycyjnie w Kościele Adwentystów Dnia Siódmego Łódź-Widzew, przy ul. Kopcińskiego 67, o godz. 19:00.

Zapraszamy, wstęp wolny.

W co naprawdę wierzę? (2/3)

Details

Date:
18 marca, 2023
Time:
7:00 pm - 9:00 pm
Event Category:
Event Tags:
, , , , ,

Organizers

Adwentyści Łódź
Sensoholik
Kościół Adwentystów Dnia Siódmego

Venue

Zbór Łódź-Widzew
Kopcińskiego 67
Łódź, 90-032 Poland
+ Google Map
Przewiń na górę